Dokarmianie szczeniaków – jaką wyselekcjonować karmę dla małego psa?

Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat pasjonuje się produkcją żywności dla czworonogów. Razem z wymaganiami kupujących w ich propozycji można odnaleźć karmy dla dorosłych piesków, a też i takie dostosowane dla szczeniąt. Stanowi więc to szczególnie istotne dlatego, że zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt oraz piesków dużych znacząco się różnorodni. Zatem z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Jakie elementy odżywcze uzupełnia? W tymże tekście postaramy się odpowiedzieć na bieżące pytania oraz opisać propozycję firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree przygotowała dwa typy karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe kluczowe w kolekcji firmy odkryjemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich odmian piesków oraz 3 warianty żywności poświęcone dla piesków ras miniaturowych dużych oraz średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została skomponowana poprzez zbiór sprawdzonych ekspertów z wiedzą o tym, by dać szczeniętom najzdrowszy rozkwit. W składzie karmy odnajdziemy przede wszystkim mięsko z kurczaka i także ryż, które są kapitalne dla drobnych żołądków młodych psów. Ponadto karmy Pedigree junior wzbogacona jest o skład witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest niezbędna szczeniętom w okresie silnego przyrostu. Prócz atutów odżywczych warto również wspomnieć o walorach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jednymi spośród ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niezwykle prosty. Zawiera zboża, ogromną ilość mięcha (26%), oleje plus tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
najwyższej jakości psie karmy sprawdź https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej firma oferuje również mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli również pokarm Pedigree w puszce albo w saszetce) zawiera świeże mięsne kąski skąpane w galaretce, która wspiera przyswajanie elementów odżywczych zawartych w karmie. Dzięki temu karma jest nie tylko zjadliwa, lecz dodatkowo wartościowa i lekkostrawna. Mokra karma Pedigree Junior posiada mikroskładniki odpowiedzialne za dobre i także zdrowe kości (inaczej wapń plus fosfor), wzmagające odporność (witamina E plus minerały) i ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki wykorzystaniu dobrych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu oraz zanurzeniu całości w galaretce.
Reasumując propozycja marki Pedigree w obszarze karm dla szczeniąt jest dość liczna, możemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Również są to karmy zrobione przez markę, która jest na rynku od wielu lat i dodatkowo wciąż udoskonala swoje produkty korzystając z na doświadczeniu własnym i doradców z którymi kooperuje. Dzięki temu są więc to karmy znakomicie dopasowane do potrzeb znacznie rozwijających się szczeniąt także ze względu na atuty odżywcze, jak także smakowe.